ماموریت

ماموریت ما این است که برترین عرضه کننده کاغذ و محصولات بسته بندی با کیفیت برای بازار خود باشیم. ما نیازهای مشتریان خود را برای ارائه مجموعه محصولات متنوع و نوآورانه درک خواهیم کرد. ما پرسنل با انگیزه را برای بهینه سازی استفاده از اطلاعات، مواد اولیه، فناوری و دارایی ها هدایت می‌کنیم. ما این کار را به شیوه ای اخلاقی انجام می‌دهیم که هم حداکثر موفقیت را برای موفقیت شرکای تجاری ما به ارمغان بیاورد و هم بر کارکنان،سهامداران، شرکت و جامعه تأثیر مثبت بگذارد.

چشم انداز

چشم انداز پاپیروس تبدیل شدن به یک تولید کننده اصلی کاغذ و بسته بندی تخصصی در ایران و خاورمیانه است که کیفیت عالی را با هزینه های مطلوب ارائه می دهد.

درباره پاپیروس

پاپیروس با قابلیت تولید سالیانه 35000 تن یکی از مهمترین تولیدکنندگان مقوا در ایران محسوب می شود. این شرکت قادر به تولید طیف وسیعی از کاغذ و مقوای بسته بندی شامل فلوتینگ، تست لاینر، کرافت، لاینر و تاپ وایت میباشد. همچنین این مجموعه قادر به تولید سایر گریدهای کاغذ صنعتی همچون کاغذ مناسب برای لوله مقوایی می‌باشد. موقعیت استراتژیک پاپیروس، این شرکت را قادر می سازد تا محصولات خود را در مدت زمان بسیار کوتاه به طیف وسیعی از بازارهای داخلی و خارجی ارائه دهد. این شرکت عمدتا در ایران حضور دارد اما در آینده نزدیک امیدواریم آن را به سایر کشورها نیز بسط دهیم.

چرا پاپیروس؟

کیفیت بالای محصولات
توسعه مداوم
ارائه خدمات به مشتریان
دوستدار محیط زیست